U Primoštenu održan državni Lidrano

Autor: Tanja Radiković, 27. 3. 2014.

U Primoštenu je održan od 23. do 25. ožujka  2014. godine Državni susret Lidrano na kojem su sudjelovali i učenici naše škole. Na smotru je bila pozvana radioigra Pozoj pod gradom spi, a školu su predstavljali učenici Stjepan Petković ( 6.r. ) i Aleksandar Barlović ( 8.r. ) zajedno sa svojim mentorom  Radovanom Petkovićem

Uz devet ponajboljih izabranih škola za radijsko stvaralaštvo iz cijele Lijepe radioigra naše škole okitila se Radio bisernicom, najuspješnijim radioigrama snimljenim u produkcija HRT-a kao pohvala državnog povjerenstva  za spretno dramatiziranu i zvukovima opremljenu radioigru s domaćom temom o legendi međimurskog pozoja za kojeg mnogi vjeruju da postoji i spava ispod Staroga grada. Veselimo se što je državno povjerenstvo pohvalilo čitavu ekipu za vrstan rad u radijskom stvaralaštvu djece.

Nataša Kralj