Osnovna škola Ivanovec

Svečanom priredbom obilježen Dan škole

Autor: Tanja Radiković, 9. 6. 2014.

Dana 29. svibnja obilježen je svečanom priredbom Dan naše škole. Nakon programa gdje su recitatori, plesači, zbor, tamburaši, glumci i  folkloraši pokazali što su ove godine naučili, dodijeljene su pohvalnice i zahvalnice učenicima i mentorima koji su postigli dobre rezultate na natjecanjima i smotrama. Postavljena je izložba učeničkih radova s izvannastavnih aktivnosti i natjecanja, a gosti su mogli pogledati i prošetati našim školskim vrtom – učionicom na otvorenom.

Najbolje učeničke rezultate s natjecanja pogledajte u nastavku.

Na Državnoj smotri LIDRANO s radio igrom „Pozoj pod gradom spi“ sudjelovali su: Karla Vurušić, 5.b,  Adella Pancer, 5.b, Marin Filo, 5.b, Saša Bulović, 6.a, Stjepan Petković, 6.a, Filip Lesjak, 6.a, Iva Bulović, 7.a, Tea Novak, 7.b, Ivana Lesjak 7.a, Aleksandar Barlović, 8.a, Leon Novak, 8.b. Mentori su Nataša Kralj i Radovan Petković.

Na Državnoj smotri Hrvatski školski film sudjelovala je filmska ekipa:  Tea Novak, 7.b, Matea Tarandek, 7.b,Stjepan Petković, 6.a, Lucija Šalamon,7.b,Lorena Ivančić, 7.b, Melanija Fegeš, 7.b, s dokumentarnim filmom „Prek tri bregi“. Mentori: Nataša Kralj, Radovan Petković.

Na Državnom natjecanju iz tehničke kulture, u području modelarstva natjecao se je Aleksandar Žužul, 7.b  i osvojio 2. mjesto, mentor mu je Željko Medved. Na istom natjecanju natjecao se je u području fotografije  Stjepan Petković, 6.a. Mentori su mu bili Radovan Petković i Željko Medved.

Na Državnom prvenstvu u košarci sudjelovala je košarkaška ekipa djevojaka naše škole i osvojila 3. Mjesto. Ekipu čine: Ivana Obadić, 8.b,  Tessa Žvorc, 8.b,  Julija Jančec, 8.b   Laura Bašek, 8.b,  Leona Jelenić, 8.b,  Ana-Marija Dovečer, 8.b, Petra Kranjčec, 8.a,  Ivana Posavec, 8.a,  Iva Bulović, 7.a,   Amalija Kranjčec,7.a,  Simona Zdolec, 5.a,  Helena Jelenić, 5.b. Mentor: Bruno Kovačić.

Na Državnom natjecanju Čitanjem do zvijezda u kategoriji kreativnog uratka sudjelovala je Emili Novak, 8.a.  Mentorica: Tanja Radiković.

Na Županijskom natjecanju iz biologije  1. Mjesto osvojila je  Patricija Šimunić, 8.a. Mentorica:Marija Purić- Hranjec.

Na Županijskom natjecanju iz engleskog jezika  2. mjesto osvojila je Klara Novak, 8.a.  Mentorica: Anica Kolmanić.

Na Županijskom natjecanju iz tehničke kulture u području fotografije 1. mjesto osvojio je Stjepan Petković, 6.a,  mentor: Radovan Petković a u području modelarstva  2. mjesto osvojio je Aleksandar Žužul, 7.b. Mentor: Željko Medved.

Na Županijskom natjecanju iz njemačkog jezika  3. mjesto  osvojio je Leon Novak, 8.b. Mentorica: Ivana Komar- Srnec.

Na Županijskom natjecanju iz geografije 3. mjesto osvojio je  Branimir Višnjić, 8.a. Mentorica: Ana Jambrović.

Na Županijskom natjecanju iz i nformatike 3. mjesto osvojio je  Leon Novak, 8.b.  Mentor: Karlo Zadravec.

Na Regionalnom natjecanju Modelarska liga 1. mjesto i plasman na Državno natjecanje osvojio je  Aleksandar Žužul, 7.b i Luka Črep, 5.a. Mentor: Željko Medved.

Na likovno – literarnom natječaju Moja prva knjiga 2. nagradu osvojila je Katja Kolarić, 3.b, a 3. nagradu  Dino Petrović, 3.b. Mentorica: Vera Fučko –Trstoglavec.

Maleni trkači bili su uspješni na Jesenskom i Proljetnom krosu Međimurja:  1.mjesto  na  Jesenskom  krosu osvojio je Noah Janković, 3.a, a 3. mjesto na  Jesenskom  i  2. mjesto na  Proljetnom krosu osvojila je Nika Šamarija, 1.a.