Prijenosna računala za učiteljice iz Štefanca

Autor: Tanja Radiković, 6. 10. 2014.

Uoči Svjetskog dana učitelja koji se obilježava 5. listopada, učiteljice naše škole koje žive u Štefancu dobile su donaciju Mjesnog odbora Štefanec u obliku prijenosnih računala. Nova tehnika olakšat će im rad i poboljšati kvalitetu nastave.  U ime Mjesnog odbora donaciju je uručio njegov predsjednik gosp. Dejan Hrastić.

Naime, Mjesni odbor Štefanec donio je odluku o novčanoj ili materijalnoj pomoći svojim djelatnicima i učenicima s područja Mjesnog odbora Štefanec. To je samo jedna u nizu donacija kojom Mjesni odbor Štefanec podupire rad škole, njezinih djelatnika i pomaže učenike škole.