Obilježen početak gradnje sportske dvorane

Autor: Tanja Radiković, 22. 10. 2014.

U svečanoj atmosferi, u punom školskom holu obilježili smo velik događaj za našu školu, za mjesto Ivanovec i za grad Čakovec. Napokon smo dočekali početak izgradnje školske sportske dvorane.

Uz gradonačelnika grada Čakovca, gospodina Stjepana Kovača, njegove zamjenike i gradske vijećnike, svečanosti su prisustvovali predsjednik Skupštine Međimurske županije Mladen Novak, predsjednici VMO - a Ivanovca i Štefanca, Tihomir Žbulj i Dejan Hrastić, mnogi drugi uzvanici, učenici i učitelji škole te mještani.

Učenici su u temelje dvorane ugradili svoje misli, osjećaje i želje,  koje su ubacili u vremensku kapsulu i zajedno sa gradonačelnikom i ravnateljicom zakopali za neke buduće generacije.

U prigodnom programu nastupio je školski zbor, tamburaši, folkloraši i recitatori te vokalna skupina koju čine učiteljice škole.

Atmosferu koja je tog dana vladala hodnicima škole i na gradilištu pogledajte u foto galeriji.