Poziv na adventski sajam

Autor: Tanja Radiković, 21. 11. 2014.

Pozivamo učenike, roditelje, djedove, bake i sve mještane Ivanovca i Štefanca na adventski sajam koji će se održati u holu škole u petak, 28. studemog s početkom u 17,00 sati.

Nabavite unikatan adventski vjenčić za svoj stol, kolače kojima ćete zasladiti prvi adventski vikend, prirodnu kozmetiku ili čaj od ljekovitog bilja uzgojenog u školskom vrtu.

Prije samog sajma održat će se kratak prigodni program i dodjela nagrada najboljim učenicima koji su sudjelovali u nagradnom natječaju s temom Ljubav povodom Mjeseca knjige.

Dio prihoda od prodaje na sajmu donirat ćemo, kao i svake godine, djeci štićenicima Caritasovog doma Dr. Antun Bogdan u Čakovcu, a dio ćemo koristiti za opremanje škole nastavnim pomagalima.