Održan adventski sajam

Autor: Tanja Radiković, 3. 12. 2014.

Nakon zanimljivih radionica na kojima smo u suradnji s roditeljima izrađivali adventske vjenčiće i ukrase od zlatoveza, pod stručnim vodstvom učiteljica iz kemije i biologije pripremili prirodnu kozmetiku i čajeve, a vrijedni roditelji ispekli i donirali kolače, uoči prve adventske nedjelje, održan je adventski sajam.

Prije samog sajma mali je zbor otpjevao dvije skladbe za koje ih je pripremio vjeroučitelj Hrvoje Živković. Dodijeljene su nagrade za najbolje u literarnom i fotografskom natječaju povodom Mjeseca hrvatske knjige. Atmosferu na kraju ove male svečanosti podigli su učenici sedmih i osmih razreda otplesavši western polku. Ples je s učenicima također uvježbao vjeroučitelj Hrvoje.

Sajam je bio dobro posjećen. Prihod od sajma rasporedit će se za djecu štićenike Caritasovog dječjeg boravka Dr.Antun Bogdan u Čakovcu i za potrebe opremanja škole nastavnim sredstvima i pomagalima.

Atmosferu s priredbe i sajma pogledajte u foto-galeriji.