Obilježili smo Dan škole

Autor: Tanja Radiković, 2. 6. 2015.

U četvrtak, 28. svibnja svečanom priredbom obilježili smo skori završetak još jedne nastavne godine i Dan škole.

U šarolikom programu nastupali su učenici škole okupljeni u velikom i malom zboru, recitatori, glumci, tamburaši i gitaristi, vokalna skupina učiteljica i folkloraši.

Priredbu su svojim prisustvom uveličali predstavnici Mjesnog odbora i Grada, te bivši učitelji.

Pred prepunom školom ravnateljica je uručila nagrade najboljim učenicima koji su na državnim i županijskim natjecanjima ove školske godine bili izuzetno uspješni.

Nakon priredbe posjetitelji su mogli razgledati izložbu učeničkih radova te prošetati školskim vrtom, našom učionicom na otvorenom, koja je u punom cvatu.