Nastavljeni radovi na našoj sportskoj dvorani

Autor: Tanja Radiković, 6. 11. 2015.

Danas je konferencijom za novinare obilježen nastavak na radovima izgradnje naše školske sportske dvorane. Konferenciji su, na gradilištu gdje će uskoro niknuti dvorana, nazočili gradonačelnik Čakovca gospodin Stjepan Kovač, njegovi zamjenici  Romano Bogdan i Mario Medved, pročelnik Odjela za društvene, protokolarne i europske poslove David Vugrinec, voditelj Odsjeka Igor Mesarić, ravnateljica škole te članovi Mjesnog odbora i izvođača radova.

Gradonačelnik je spomenuo da je ukupna vrijednost radova u ovoj, drugoj fazi oko 9,6 milijuna kuna. Do božićnih blagdana dvorana bi trebala biti pod krovom. A učenicima, s kojima se zadržao u kratkom razgovoru nakon konferencije, gradonačelnik je obećao da će sljedeću školsku godinu nastavu tjelesne i zdravstvene kulture imati u novoj, dovršenoj i opremljenoj dvorani.