Sudjelovali smo na 2. Županijskoj smotri zborova

Autor: Tanja Radiković, 25. 4. 2016.

Zbor OŠ Ivanovec ove je godine sudjelovao na 2. Županijskoj smotri pjevačkih zborova Međimurske županije. Organizator ovog susreta bila je OŠ „Petar Zrinski“ Šenkovec. Smotra je održana 15.ožujka 2016. u Centru za kulturu Čakovec.

Ukupno je na smotri sudjelovalo 17 zborova iz Međimurske županije. Četiri zbora su se natjecala,dok su ostali zborovi nastupali u revijalnom dijelu. Bio je to veliki dan za zborsko pjevanje jer se  u Centru za kulturu  tog dana okupilo oko šesto pjevača.

Zbor naše škole nastupao je u revijalnom dijelu predstavivši se sa dvije pjesme: Djeca Pireja i Međimurje kak si lepo zeleno uz tamburašku pratnju učenika naše škole. Voditeljica zboraša i tamburaša je učiteljica Natalija Guterman – Vuk.