Svaki tjedan sport jedan

Autor: Tanja Radiković, 14. 6. 2016.

Zajednica sportskih udruga grada Čakovca  i ove godine organizirat će tijekom ljetnih praznika za učenike osnovnih škola sportske kampove SVAKI TJEDAN SPORT JEDAN.

Pokrovitelj sportskih kampova je Grad Čakovec, a tehnički organizatori klubovi – udruge grada Čakovca.  Kampovi se održavaju od ponedjeljka do petka, u pravilu od 9 – 11 sati. Prijava za svaki kamp pojedinačno je ponedjeljkom do 9 sati.

Svaki sudionik dobiva majicu kampa i napitke (poželjno je da svaki sudionik sa sobom nosi bočicu).

Kalendar održavanja kampova pogledajte u priloženom .pdf dokumentu.

U kampovima će raditi  apsolventi i studenti Kineziološkog fakulteta te treneri s kvalifikacijom. Za vrijeme održavanja pojedinih kampova održat će se predavanja raznim temama (ekologija, tolerancija, zdrava prehrana i dr.)

Participacija:

- za sudionike s područja grada Čakovca sudjelovanje u svim kampovima (cijelo ljeto) iznosi 80,00 kn

- za ostale sudionike van područja grada Čakovca sudjelovanje u svim kampovima (cijelo ljeto) iznosi 150,00 kn.

Polaznici sa sudjelovanjem u najvećem broju kampova primit će priznanja i prigodne nagrade.

U koliko ste zainteresirani za sudjelovanje u nekom od ponuđenih kampova ispunite prijavnicu i predajte je prilikom plaćanja kotizacije na recepciji bazena u Čakovcu.

Rok za prijave i uplatu participacije je najmanje tri dana prije početka prvog kampa na kojem dijete sudjeluje.

Informacije na tel:  098 988 4483 Marin Horvat (koordinator za kampove) ili 098 706 157 Bojan Ružić (predsjednik zajednice).

Radujemo se Vašem dolasku.

ZSU Čakovec

KALENDAR__KAMPOVA_2016.pdf (389.45 KB)