Obavijest o podjeli svjedodžbi i udžbenika

Autor: Tanja Radiković, 24. 6. 2016.

Podjela svjedodžbi održat će se u petak, 1. srpnja 2016. i to po sljedećem rasporedu: učenici od 5. - 8. razreda u 9,30 sati, a učenici od 1. -4. razreda u 10,00 sati.

Isti dan nakon podjele svjedodžbi održat će se i podjela besplatnih udžbenika. Po udžbenike učenici trebaju doći sa školskom torbom i u pratnji roditelja. Roditelji sa sobom trebaju donijeti OIB zbog potpisivanja Izjave o preuzimanju udžbenika.

Roditelji koji 1. srpnja nisu u mogućnosti doći i preuzeti udžbenike moći će to učiniti  u utorak, 5.7. u vremenu od 9,00 - 10,00 ili od 16,30 - 17,30 sati.

Za prve razrede podjela udžbenika vršiti će se na prvi nastavni dan nove školske godine.

Udžbenici koji eventualno nedostaju su naručeni i bit će naknadno podijeljeni učenicima.