Grad Čakovec provodi projekt "Omogućimo užinu potrebitoj djeci"

Autor: Tanja Radiković, 30. 11. 2016.

Grad Čakovec u suradnji s projektnim partnerima I. OŠ Čakovec, III. OŠ Čakovec, OŠ Ivanovec i OŠ Kuršanec u školskoj godini 2016./2017. provodi projekt „Omogućimo užinu potrebitoj djeci“.

Projektom, ukupne vrijednosti 401.440,81 kn, bit će osigurana besplatna prehrana za 377 učenika nižega socijalnog statusa koji pohađaju neku od četiri navedene osnovne škole.

Projekt se provodi u okviru programa Osiguravanje školske prehrane za djecu u riziku od siromaštva, Fonda europske pomoći za najpotrebitije 2014.-2020., Operativnog programa za hranu i/ili osnovnu materijalnu pomoć za razdoblje 2014.-2020.

Aktivnosti će biti  sufinancirane sredstvima Fonda europske pomoći za najpotrebitije (85 %) i iz državnog proračuna Republike Hrvatske (15 %).

Više o projektu pročitajte u priloženom dokumentu.

uzina_potrebitima.docx (856.13 KB)