Poziv roditeljima na malu psihološku školu roditeljstva

Autor: Tanja Radiković, 10. 4. 2017.

Poštovani roditelji, pozivamo  Vas  u malu psihološku školu roditeljstva pod nazivom  “Roditelji, gdje ste?”, koju vodi klinička psihologinja Jelena Klinčević. Psihološke radionice održavat će se od 19. travnja do 21. lipnja 2017. godine svake  srijede od 17.30 do 19.00 sati.

Škola roditeljstva je besplatna i neobavezna, bez prethodne predbilježbe i obaveze kontinuiranog pohađanja, namijenjena podjednako svim roditeljima bez obzira na dob djeteta.

Program je ostvaren uz financijsku podršku Grada Čakovca, Grad Čakovec prijatelj djece.

Radionice za roditelje "Roditelji, gdje ste?"

Drage majke i očevi, pozivamo vas da se uključite u malu psihološku školu roditeljstva “Roditelji, gdje ste?” koja traje samo deset tjedana, besplatna je i neobavezna, namijenjena podjednako svim roditeljima bez obzira na dob djeteta.
Ne brinite, nije teško kao u školama u koje šaljete svoju djecu, ovdje je poduka začinjena razgovorom, zabavnim primjerima, psihološkim igrama i simulacijama odgojnih situacija, nema ispitivanja i ocjena, možete pasivno promatrati, drijemati, u tišini se igrati mobitelima…sve što djeca mogu samo sanjati!

Ovaj autorski projekt podrške roditeljstvu osmišljen je tako da obrađuje različite teme iz psihologije koje su važne za razvoj ličnosti i duševno zdravlje pojedinca. U deset psiholoških radionica sažete su osnovne informacije o tome što je važno za stvaranje i održavanje stabilne ličnosti te kontinuiranog psihičkog razvoja djece i roditelja u uzajamnom odnosu, onako kako je to u svojoj dugogodišnjoj praksi prepoznala i za ovaj program priredila klinička psihologinja Jelena Klinčević.
Psihološke radionice za roditelje održavat će se od 19. travnja do 21. lipnja 2017. godine u Knjižnici „Nikola Zrinski“ u Čakovcu, srijedom od 17.30 do 19.00 sati. Program je besplatan za sve zainteresirane roditelje, bez prethodne predbilježbe i bez obaveze kontinuiranog pohađanja.

19. travanj BITI RODITELJ

26. travanj BITI DIJETE