Lovro Horvat predao funkciju novom dječjem gradonačelniku

Autor: Tanja Radiković, 6. 3. 2018.

Lovri Horvatu, dosadašnjem dječjem gradonačelniku Dječjeg gradskog vijeća Grada Čakovca, istekao je mandat. Na sjednici Dječjeg gradskog vijeća u utorak, 6. ožujka, svoju je dužnost predao svojoj nasljednici. Od sada pa narednih dvije godine tu će dužnost obnašati Dorija Vincek, učenica III. OŠ Čakovec.

Gradonačelnik Stjepan Kovač zahvalio se Lovri za njegovo zalaganje i marljiv rad kao dječjem gradonačelniku. Imao je brojne obaveze koje je ispunjavao s puno odgovornosti.

Lovro pak je svojoj nasljednici zaželio puno uspjeha na ovoj zahtjevnoj funkciji i poklonio joj buket cvijeća.