Osmaši na terenskoj nastavi

Autor: Tanja Radiković, 24. 6. 2021.

Zadnji radni dan ove nastavne godine osmaši su proveli na terenskoj nastavi po međimurskim brežuljcima.

Protekle dvije godine učenici su propustili neke važne terenske nastave, izlete, svoj maturalac i još mnogo lijepih stvari, a sve zbog nepredvidivog i opasnog korona virusa. Stoga su ih njihovi razrednici poveli na zadnju zajedničku terensku nastavu koja je sadržavala malo pješačenja, proučavanja prirodnih i kulturnih znamenitosti gornjeg dijela Međimurja i mnogo zabave, smijeha i druženja. Zajedničke  razredne fotografije nastale su na samom vrhuncu, na Mađerkinom bregu, poznatom i predivno uređenom međimurskom izletištu. Završetak nastave nije mogao bolje ispasti!

Sad ih očekuju obaveze vezane uz upise u srednje škole. Želimo im da svi upišu željeno buduće zanimanje, te puno sreće u daljnejm školovanju i životu!