Lidrano

Autor: NATAŠA KRALJ, 18. 2. 2022.

Međuopćinska smotra Lidrano održana u OŠ Donji Kraljevec

Sudjelovali i naši učenici

Međuopćinska smotra Lidrano održana je u četvrtak, 16. veljače 2022. godine, a na smotri su sudjelovali i naši učenici. U kategoriji kazivanje poezije školu je predstavljala Marija Varga, učenica 8. razreda, monologom „Bilješke jedne gimnazijalke“. Njezina je  mentorica Dijana Kozjak. U novinarskome izrazu škola se predstavila radijskom emisijom „Mreža“ pod voditeljskom palicom Mure Blažević i Marte Murk, učenica 7. razreda. Njihova je mentorica Nataša Kralj. Održani su i okrugli stolovi za sve izraze, a novinarski i literarni još su pod zaporkama (dva literarna i jedan samostalni novinarski rad). Slijedi županijska smotra čiji poziv radosno iščekujemo.