Župa sv. Antuna Padovanskog Čakovec: „Cvjetići svetoga Antuna“ – dodjela nagrada i priznanja

Autor: NATAŠA KRALJ, 13. 6. 2022.

Stjepan Ratajec dobio 3. nagradu

U Župi svetoga Antuna Padovanskoga na čakovečkome jugu, danas na blagdan Antunova, dodijeljene su nagrade i priznanja učenicima koji su sudjelovali na IV. Duhovnom dječjem natječaju „Cvjetići sv. Antuna“  te pisali i stvarali na temu Blažene Djevice Marije – naše nebeske Majke.

Od ukupno 220 pristiglih likovno-literarnih radova sudjelovalo je i 11 naših učenika: Ela Miljan, 5. r., pod vodstvom mentora Ivana Kolarića te učenici: Lucija Rinkovec, 4. r., Emil Baštijan, 1. r.,  Mislav Borković, 1. r.,  Nika Tomašek, 1. r.,  Emir Oršoš, 2. r.,  Ema Kodba, 1. r.,  Hana Permozer, 4. r., Bono Smolkovič, 3. r. i  Tin Gradišćaj, 1. r. pod vodstvom mentorice Petre Zadravec. U kategoriji literarnih radova od 1. do 4. razreda učenika Stjepan Ratajec osvojio je 3. nagradu, a svi učenici dobili su prigodne zahvalnice i krunicu Blažene Djevice Marije. Uz blagdan Antunova na čakovečkom trgu učenici su se zasladili sladoledom.

Majka Božjeg Sina

Majčice Isusa, moli za nas.

Molimo dan i noć,

Dan i noć

Da molite za nas.

Isus naš je umro za naše grijehe,

majčice Isusa, moli za nas.

Stjepan Ratajec, 3. r.

Mentorica: Petra Zadravec