Uspješno provedena ekološka akcija Papir nije smeće

Autor: Tanja Radiković, 11. 11. 2022.

U akciji prikupljanja starog papira "Papir nije smeće" prikupljeno je više od 4 tone starog papira. Najbolji ekolozi bili su učenici 1. a razreda koji su prikupili ukupno 587,5 kg papira ili 38,16 kg po učeniku. Bravo za naše prvašiće!

Isto tako, za Socijalnu zadrugu Humanu Novu prikupljena je pozamašna količina starog tekstila.

Drugo mjesto u skupljanju papira osvojio je 6. b razred s 495 kg skupljenog papira ili 38,07 kg po učeniku, a treće mjesto 2. a razred s 511 kg skupljenog papira ili 36,5 kg po učeniku.

Bravo za sve naše učenike, roditelje i mještane koji su sudjelovali.

Nagrada najboljem razredu je kupanje na Gradskim bazenima "Marija Ružić" u Čakovcu.