Srednjoškolci uzvratili posjet

Autor: Tanja Radiković, 7. 12. 2022.

U sklopu projekta Multimedijska slikovnica koji vode učiteljica Vera Fučko i knjižničarka Tanja Radiković, učenici Graditeljske škole Čakovec, sa svojom profesoricom Ljiljanom Ille, posjetili su našu školu u utorak, 22. studenog. Nastavak je to suradnje na edukaciji i kreativnom izražavanju učenika naše škole, kojima su veliki srednjoškolci bili jako zanimljivi.

Srednjoškolci su došli sa zadaćom da nam pokažu filmove u kojima su naši učenici glavni likovi, a koje smo snimili kod njih u gostima, ali i kako bi održali radionice sa svim učenicima u našoj razrednoj nastavi.

Radionice su bile raznolike. Fotografiralo se ispred zelenog platna, stop motion animacijom pričale su se priče i legende, animirale lutke i vlakići, a svi jedva čekamo vidjeti finalni rezultat ovih radionica. Nekoliko sati prošlo je brzo, učenici su uživali!

Kako nam je bilo i što se sve radilo, pogledajte detaljnije u foto-galeriji.