U Zagrebu održana Državna smotra iz GOO - Projekt građanin

Autor: NATAŠA KRALJ, 24. 5. 2023.

U zagrebačkoj Osnovnoj školi Grigora Viteza u subotu, 20. svibnja 2023. održana je Državna smotra iz Građanskoga odgoja – Projekt Građanin na kojoj su sudjelovali predstavnici osnovnih i srednjih škola Međimurske županije. Iz naše škole na smotri su sudjelovala dva tima: jedan iz razredne i jedan iz predmetne nastave.

Projekt pod nazivom Slike pričaju predstavili su Zara Lesjak, Saša Mihalic (Ž), Stjepan Ratajec i Marta Zadravec,  učenici 4. razreda, pod vodstvom mentorice Irene Levačić, a projekt pod nazivom Ekološki otisak predstavili su Leonarda Vlahek, Lota Mihaljković, Bono Blažek i Toni Toplek Novaković, učenici šestoga razreda,  vodstvom mentorica Palmine Novak i Nataše Kralj. Nakon održane smotre slijedilo je kraće druženje na popularnom zagrebačkom Bundeku.