Dan škole raspjevan i sretan

Autor: NATAŠA KRALJ, 5. 6. 2023.

Sretan ti 25. rođendan, školo!

Učenici, učitelji i djelatnici naše škole proslavili su 2. lipnja 2023. svečanom priredbom u 17 sati u sportskoj dvorani svoj veliki jubilej, a to je 25 godina naše škole. Svečanost su uveličali uz nas i naši roditelji, umirovljenici, župnik, predstavnici VMO Ivanovca i Štefanca te mnobrojnih udruga. U programu svojim su se nastupima predstavili zboraši, tamburaši, pjevači, recitatori, glumci, lutkari, plesači, svi zajedno sa svojim mentorima koji su osmislili ovaj predivan, raspjevan i razigran program pjesme, plesa i recitala. U završnom dijelu programa okupljenima se obratila Ksenija Korent, ravnateljica škole, koja je najboljim učenicima i njihovim mentorima uručila nagrade i priznanja.