Obavijest o predupisu djece u 1. razred školske godine 2012./2013.

Autor: Tanja Radiković, 27. 1. 2012.

Predupis će se održati u prostorijama škole u ponedjeljak, 06. veljače 2012. u vremenu od 11.00 do 14.00 sati.

Predupisu trebaju pristupiti djeca rođena od 01. travnja 2005. do 31. ožujka 2006. godine, djeca kojima je prošle godine odgođen upis te djeca koja iz drugih razloga nisu upisana u osnovnu školu, a jesu školski obveznici.

Iznimno, predupisu može pristupiti  dijete koje do 31. kolovoza 2012. godine navršava 6 godina. U tom slučaju, tj.  za prijevremeni upis djeteta roditelji trebaju podnijeti zahtjev Uredu državne uprave u Međimurskoj županiji.

Upisno područje OŠ Ivanovec obuhvaća Ivanovec, Štefanec i Stiper.

Pedagoginja:

Ivanka Vrbanec - Kipa, prof.

Obavijesti o odgodi upisa, prijevremenom upisu i upisu djece iz drugog upisnog područja pogledajte na oglasnoj ploči  web stranice.