Počela je nova školska godina

Autor: Tanja Radiković, 6. 9. 2023.

U ponedjeljak, 4. rujna učenici su ponovo sjeli u školske klupe nakon dugog, toplog ljeta. Škola ih je dočekala očišćena i uređena, udžbenici spremni i sve je spremno za novu radnu godinu.Učenike je prije početka nastave pozdravila ravnateljica škole Ksenija Korent i pedagoginja Ivanka Vrbanec Kipa, a svi su oni jedva čekali ponovo sjesti u svoje klupe. Program za doček prvašića bio je posebno veseo i razigran, a pripremili su ga učenici 4. a razreda i njihova učiteljica Gordana Juras. Učenike viših razreda kratkim su programom pozdravili šestaši koje je pripremala učiteljica Dijana Kozjak.

Želimo svim učenicima, roditeljima i učiteljima uspješnu i kreativnu novu školsku godinu!