VIŠI RAZREDI OBILJEŽILI DAN ZALJUBLJENIH

Autor: Tanja Radiković, 15. 2. 2012.

Učenici viših razreda su u petak, 10. veljače, obilježili  nadolazeći Dan zaljubljenih plesom u holu škole.

Organizatori su bili osmaši. Osmislili su nagradne igre, osigurali sokove, klipiće i kolače koji su se prodavali po simboličnim cijenama. Sakupljeni novac donirat će se u humanitarne svrhe, kao prilog projektu Škole za Afriku.

Učenici, u početku malo sramežljivi, uživali su u glazbi i plesali do zadnje minute. Mnogi su pokazali svoje plesno umijeće stečeno na satovima TZK, ali i drugdje. Valentinovska atmosfera i dobro raspoloženje sigurno je donijelo i neke nove simpatije i školske ljubavi.

Ugođaj sa plesa i plesne vratolomije učenika pogledajte u fotogaleriji.