Imamo sudoku majstore

Autor: Tanja Radiković, 10. 11. 2023.

Dana 27. listopada 2023. godine devetnaestero učenika i učenica Osnovne škole Ivanovec sudjelovalo je na Sudoku natjecanju. Sudoku natjecanje za osnovne i srednje škole organizira Hrvatska Mensa i enigmatski klub ‘’Božidar Vranicki’’ u suradnji s Agencijom za odgoj i obrazovanje. Natjecanje se provodi u tri kategorije:

1.      Bistrići (učenici 1.– 4. razreda)

2.      Kadeti (učenici 5. - 8. razreda)

3.      Juniori (srednja škola)

Najuspješnija u kategoriji Bistrića bila je Marija Sečan, a u kategoriji Kadeta Jasen Borković te su se plasirali i na regionalnu razinu natjecanja.

U kategoriji Bistrići sudjelovali su: Emil Baštijan (3.a), Tara Novaković – Toplek (3.a), Tian Žerjav (3.a), Marija Sečan (4.b) i Lea Križarić (4.b).
U kategoriji Kadeti sudjelovali su: Bono Smolkovič (5.a), Zara Lesjak (5.a), Marin Brzuhalski (5.b), Marin Zdaček (5.b), Aleks Zdaček (5.b), Karlo Tkalčec (6.a), Jasen Borković (6.a), Jakov Zagorec (6.a), Eva Šafarić (7.a), Anja Zagorec (7.a), Leonarda Vlahek (7.a), Sara Petrović (7.b), Leda Bujanić (7.b) i Dorijan Rubin (8.b).

Čestitke svim natjecateljima na postignutim rezultatima, a posebno Mariji i Jasenu kojima želimo sreću na sljedećoj razini natjecanja!