Uspješni literati

Autor: Tanja Radiković, 12. 12. 2023.

Dan sv. Nikole bio je radostan za mnoge učenike, a osobito za učenike koji su bili pozvani na promociju novog zbornika udruge Mlada pera naslovljen “Tragovi budućnosti”. Učenici Jakov Jančec, Maša Dodlek, Ivano Križaić te Tian Žerjav napisali su uspješne literarne radove te su njihovi radovi ušli u zbornik!

Uz pratnju ravnateljice škole Ksenije Korent i mentorice Mirele Radovan učenici su ponosno pročitali svoje priče i pjesme u zgradi Scheier. Zbornik je nastao u novom natječaju u kojem su sudjelovala djeca i mladi sa spisateljskim afinitetom. Na stranicama zbornika mogu se otkriti tragovi koji nas podsjećaju na snagu i kreativnost mladih autora.
Učenicima i mentorici Mireli je na promociji uručen primjerak zbornika.

Mirela Radovan