Održana Pjesnička večer

Autor: Tanja Radiković, 4. 12. 2012.

Zadnjeg dana u mjesecu studenom održana je Pjesnička večer. Posvetili smo je petnaestoj godišnjici preseljenja u novu školsku zgradu. Nastupile su djelatnice škole, kako čitanjem poezije, tako i u glazbenom dijelu programa.

Nekoliko uvodnih riječi o proteklih 15 godina uputila nam je ravnateljica škole, gospođa Palmina Novak. Poeziju su čitale učiteljice: Nataša Kralj, Anica Kolmanić, Irena Levačić, Andreja Talan, Ana Jambrović, Dijana Kozjak i Tanja Jurgec. Vokalnu skupinu čine učiteljice: Natalija Guterman – Vuk, Vera Fučko – Trstoglavec, Gordana Juras, Aleksandra Pospišil, Ružica Kacun, Ksenija Korent i Irena Levačić. U glazbenom dijelu programa nastupile su još učenice Antonia Jurinec i Emili Novak, a voditeljice programa su bile učenice Ivona Levak i Antonia Sabol.

Atmosferu s večeri poezije i pjesme pogledajte u foto – galeriji.