Dan škole svečano obilježen i ove godine

U srijedu, 30. svibnja 2018. godine svečanom priredbom u 18.00 sati u holu škole obilježili smo još jedan Dan škole. Škola je naš drugi dom, i učenicima i svim djelatnicima škole, pa smo taj dan pažljivo pripremili i osmislili kako bismo se osjećali ugodno.

Na školskoj priredbi učenici i njihovi mentori prikazali su ono najbolje sa svojih izvannastavnih školskih aktivnosti. Bila je to raspjevana rapsodija zvuka i riječi, nastup naših tamburaša, zboraša, recitatora i glumaca koji su nas nasmijali i opustili tijekom cijele priredbe.

Na kraju priredbe ravnateljica škole zahvalila je svima koji su na bilo koji način sudjelovali u pripremi ovoga programa, zahvalila je i roditeljima koji su došli na priredbu, kao i svim našim umirovljenicima i članovima udruga, mjesnim odborima Ivanovca i Štefanca.

Najboljim učenicima škole, koji su postigli najbolje rezultate na županijskim i državnim smotrama i natjecanjima,  podijeljene su i prigodne nagrade. Također čestitamo i nagrađenim sportašima, filmašima, dječjem forumu i pojedinačnim rezultatima u natjecanju iz biologije i informatike.

Slike sa priredbe možete pogledati u nastavku.

objavio: KRISTINA FEGEŠ   datum: 1. 6. 2018.

« Listopad 2018 »