Dan sporta

U petak, 1. lipnja 2018. godine u školi smo obilježili Dan sporta. Ovaj tjedan bilo je zaista ugodno jer zadnja tri dana proveli smo bez knjiga i zadaća.

Okupili smo se u 8 sati i započeli proljetnim krosom, iako je bilo već od jutra jako vruće, za sve učenike od prvog do sedmog razreda budući da su naši osmaši u dvodnevnom posjetu Vukovaru.

Nakon krosa podijeljene su čokolade i priznanja za osvojeno prvo, drugo i treće mjesto, za djevojčice i dječake. Nakon toga slijedilo je zanimljivo sportsko druženje, demonstracija streličarstva (Streličarski klub „Katarina Zrinski“ ), razredne sportske utakmice u košarci, rukometu, nogometu i odbojci,  a na kraju druženja odigrana je i tradicionalna sportska utakmica između učitelja i učenika.

Iako je bilo jako vruće, ohladili smo se sokovima i  ukusnim klipićima  te nastavili druženje u školskome vrtu.

objavio: KRISTINA FEGEŠ   datum: 4. 6. 2018.

« Listopad 2018 »