I BILJKE SU IN - zeleno - zelenije - mahovine

Autor: Kristina Fegeš, 28. 11. 2018.

PRVI REZULTATI PROVEDBE PROJEKTA:

I BILJKE SU IN - zeleno - zelenije - mahovine

Stakleni vrtovi 5.A                                 5.A u staklenci

Projekt je učenika od  5. do 8. razreda OŠ Ivanovec kojeg je osmislila Marija Purić Hranjec, dipl.ing., učitelj savjetnik, a provodi se u školskoj godini 2018./2019.

CILJ projekta je povezati učenike i njihove obitelji s prirodom i spoznati da i biljke mogu biti IN kad postanu višestruko korisne u svakodnevnom životu.

Projektom će učenici, učitelji i njihove obitelji saznati i praktično primijeniti sve o:

• VRTOVIMA U STAKLENKAMA
    • KOKEDAMAMA
    • VERTIKALNIM SLIKAMA
    • TEPIHU OD MAHOVINE
    • EKOLOŠKIM GRAFITIMA
  • PRIRODNIM REZERVUARIMA VODE

S najuspješnijim rezultatima projekta učenici će sudjelovati na BOŽIČNOM SAJMU naše škole 20. prosinca 2018.