HRVATSKI OLIMPIJSKI DAN

Autor: VERA FUČKO-TRSTOGLAVEC, 17. 10. 2010.

HRVATSKI  OLIMPIJSKI  DAN

Obilježavanje Hrvatskog olimpijskog dana započelo je i ove godine oblačenjem bijelih majica i osjećajem jedinstva  koji se taj dan osjeća u cijeloj školi. Djeca, tek navikla na ponovno sjedenje u školskoj klupi, uzbuđeno su čekala u školskom holu na početak natjecanja. Na žalost, vrijeme nije dozvolilo odvijanje igara na školskom dvorištu.

Igre su bile različite, sudjelovali su svi učenici od prvog do četvrtog razreda Osnovne škole Ivanovec. Atmosfera se svakom igrom sve više zagrijavala, da bi se u potpunosti zahuktala kod prebiranja zrnja graha od zrnja kukuruza.

Proglašenja pobjednika nije bilo, samo pohvale za trud uložen u svaku igru.U dobrom raspoloženju, učenici su zadovoljni krenuli kućama.(V.F.-T.)