Razredna nastava posjetila rasadnik "Iva" u Štefancu

Autor: NIKOLINA HADER, 13. 6. 2019.

U srijedu, 13. lipnja, učenici od 1. do 4. razreda krenuli su na još jednu izvanučioničnu aktivnost. Posjetili su rasadnik "Iva" u štefancu.

Iza 8h krenuli smo od škole "naoružani" kapama, sendvičima, sokovima i dobrom voljom. Prkoseći visokim temperaturama i suncu kretali smo se poljskim putevima i vrlo brzo stigli do rasadnika.

Ljubazna vlasnica, gospođa Josipa Petek Mihalic, srdačno nas je dočekala i ispričala nam sve zanimljivosti o rasadniku i biljkama koje uzgajaju i prodaju u svom prodajnom centru.

Prošetali smo rasadnikom i razgledali biljke, a poneki su i kupili neku sitnicu. Gospođa Josipa je učenike počastila grickalicama i sokovima, a svi smo za uspomenu dobili olovke. Nakon razgledavanja, užine, fotografiranja i kratkog odmora krenuli smo natrag put Ivanovca.

Putem smo zastali kod igrala uz igrališke NK "Mladost" gdje su se učenici još malo odmorili i poigrali. Oko pola 12 vratili smo se u našu školu.

(Gordana Juras)