preskoči na sadržaj

ZAPOSLENI DJELATNICI U ŠKOLSKOJ GODINI 2017./2018.

REDNI BROJ

IME I PREZIME

POSAO KOJI OBAVLJA

1.

PALMINA NOVAK

Ravnateljica

2.

IVANKA VRBANEC – KIPA

Pedagoginja

3.

TANJA RADIKOVIĆ

Knjižničarka

4.

SLAVICA PETKOVIĆ

Tajnica - računovođa

5.

SILVA NOVAK

Kuharica

6.

MARINKA ČAVNIČAR

Kuharica

7.

RADOVAN PETKOVIĆ

Ložač – domar

8.

DANICA BOŽIĆ

Spremačica

9.

MILICA FUČKO

Spremačica

10.

IVANKA KOVAČIĆ

Spremačica

11.

BARBARA NOVAK

Spremačica

 

REDNI BROJ

UČITELJI

PREDMET KOJI PREDAJU

1.

RUŽICA KACUN

Razredna nastava

2.

KSENIJA KORENT

Razredna nastava

3.

MARINA GAJSKI

Razredna nastava

4.

GORDANA JURAS

Razredna nastava

5.

IRENA LEVAČIĆ

Razredna nastava

6.

VERA FUČKO – TRSTOGLAVEC

Razredna nastava

7.

VLATKA KOLARIĆ - DEBAN

Razredna nastava

8.

DIJANA KOZJAK

Hrvatski jezik

9.

NATAŠA KRALJ

Hrvatski jezik

10.

IVANA GRADEČAK

Engleski jezik

11.

MARINA ĐURA

Engleski jezik

12.

IVANA KOMAR – SRNEC

Njemački jezik

13.

DENIS KOS

Njemački jezik, povijest

14.

VESNA MARTINJAK

Matematika

15.

BRANKA  ŠEPAROVIĆ  GOLUBIĆ

Matematika

16.

GORAN OKUN

Matematika

17.

NIKOLA  FRIŠČIĆ

Fizika, tehnička kultura

18.

NINA MAGDALENIĆ VESELKO

Kemija

19.

MARIJA PURIĆ – HRANJEC

Biologija, priroda

20.

KARLO MIHOCI

Povijest

21.

DINO LESJAK

Geografija

22.

BRUNO KOVAČIĆ

Tjelesna i zdr.kultura

23.

NATALIJA GUTERMAN – VUK

Glazbena kultura

24.

MONIKA VRTARIĆ  - VUK

Likovna kultura

25.

KARLO ZADRAVEC

Informatika

26.

KRISTINA FEGEŠ

Informatika

27.

IVAN  KOLARIĆ

Vjeronauk

28.

PETRA ZADRAVEC

Vjeronauk

 

Pomoćnici u nastavi:             MIRELA TUKSAR


                                          IGOR BELOVIĆ

                                          KAJA KORENT

                                          ANDREJA MODRINJAK

 

ZAPOSLENI DJELATNICI U ŠKOLSKOJ GODINI 2016./2017.

REDNI BROJ

IME I PREZIME

POSAO KOJI OBAVLJA

1.

PALMINA NOVAK

Ravnateljica

2.

IVANKA VRBANEC – KIPA

Pedagoginja

3.

TANJA RADIKOVIĆ

Knjižničarka

4.

SLAVICA PETKOVIĆ

Tajnica - računovođa

5.

SILVA NOVAK

Kuharica

6.

RADOVAN PETKOVIĆ

Ložač – domar

7.

DANICA BOŽIĆ

Spremačica

8.

MILICA FUČKO

Spremačica

 

REDNI BROJ

UČITELJI

PREDMET KOJI PREDAJU

1.

RUŽICA KACUN

Razredna nastava

2.

KSENIJA KORENT

Razredna nastava

3.

MARINA GAJSKI

Razredna nastava

4.

GORDANA JURAS

Razredna nastava

5.

IRENA LEVAČIĆ

Razredna nastava

6.

VERA FUČKO – TRSTOGLAVEC

Razredna nastava

7.

DIJANA KOZJAK

Hrvatski jezik

8.

NATAŠA KRALJ

Hrvatski jezik

9.

ANICA KOLMANIĆ

Engleski jezik

10.

ANETA HORVAT

Engleski jezik

11.

MARINA ĐURA

Engleski jezik

12.

IVANA KOMAR – SRNEC

Njemački jezik

13.

DENIS KOS

Njemački jezik, povijest

14.

VESNA MARTINJAK

Matematika

15.

BRANKA  ŠEPAROVIĆ  GOLUBIĆ

Matematika

16.

GORAN OKUN

Matematika

17.

NIKOLA  FRIŠČIĆ

Fizika

18.

NINA MAGDALENIĆ VESELKO

Kemija

19.

MARIJA PURIĆ – HRANJEC

Biologija, priroda

20.

RADMILA POPOVIĆ

Povijest

21.

DINO LESJAK

Geografija

22.

BRUNO KOVAČIĆ

Tjelesna i zdr.kultura

23.

NATALIJA GUTERMAN – VUK

Glazbena kultura

24.

MONIKA VRTARIĆ - VUK

Likovna kultura

25.

ŽELJKO MEDVED

Tehnička kultura, informatika

26.

KARLO ZADRAVEC

Informatika

27.

IVAN  KOLARIĆ

Vjeronauk

28.

JELENA  HUIĆ  SEVER

Vjeronauk

 

 

ZAPOSLENI DJELATNICI U ŠKOLSKOJ GODINI 2015./2016.

REDNI BROJ

IME I PREZIME

POSAO KOJI OBAVLJA

1.

PALMINA NOVAK

Ravnateljica

2.

IVANKA VRBANEC – KIPA

Pedagoginja

3.

TANJA RADIKOVIĆ

Knjižničarka

4.

SLAVICA PETKOVIĆ

Tajnica - računovođa

5.

SILVA NOVAK

Kuharica

6.

RADOVAN PETKOVIĆ

Ložač – domar

7.

DANICA BOŽIĆ

Spremačica

8.

MILICA FUČKO

Spremačica 

 

REDNI BROJ

UČITELJI

PREDMET KOJI PREDAJU

1.

RUŽICA KACUN

Razredna nastava

2.

KSENIJA KORENT

Razredna nastava

3.

MARINA GAJSKI

Razredna nastava

4.

GORDANA JURAS

Razredna nastava

5.

IRENA LEVAČIĆ

Razredna nastava

6.

VERA FUČKO – TRSTOGLAVEC

Razredna nastava

7.

DIJANA KOZJAK

Hrvatski jezik

8.

NATAŠA KRALJ

Hrvatski jezik

9.

ANICA KOLMANIĆ

Engleski jezik

10.

IVANA GRADEČAK

Engleski jezik

11.

IVANA KOMAR – SRNEC

Njemački jezik

12.

DENIS KOS

Njemački jezik, povijest

13.

VESNA MARTINJAK

Matematika

14.

BRANKA  ŠEPAROVIĆ GOLUBIĆ

Matematika

15.

NIKOLA FRIŠČIĆ

Fizika

16.

NINA MAGDALENIĆ - VESELKO

Kemija

17.

MARIJA PURIĆ – HRANJEC

Biologija, priroda

18.

RADMILA POPOVIĆ

Povijest

19.

DINO LESJAK

Geografija

20.

BRUNO KOVAČIĆ

Tjelesna i zdr.kultura

21.

NATALIJA GUTERMAN – VUK

Glazbena kultura

22.

EDI RADAN

Likovna kultura

23.

ŽELJKO MEDVED

Tehnička kultura, informatika

24.

KARLO ZADRAVEC

Informatika

25.

IVAN  KOLARIĆ

Vjeronauk

26.

HRVOJE ŽIVKOVIĆ

Vjeronauk

 

 




e-poveznice


10 koraka protiv govora mržnje na internetu

 

Koji su to koraci protiv govora mržnje na internetu, a koje je donijela Agencija za zaštitu osobnih podataka pogledajte u priloženom dokumentu.

 

 

Priloženi dokumenti:
NE govoru mrznje.jpg


Tražilica



Kalendar
« Studeni 2018 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
Prikazani događaji


Oglasna ploča

Dokumenti za prikaz

Pitanja i odgovori
 Naslov: FAQ

  • Naj 10 pitanja

  • Nedavna pitanja

  • Arhiva pitanja

Anketa
Sviđa li vam se promijenjeni izgled naše školske web stranice?




Forum

Korisni linkovi

Arhiva dokumenata
Učitavanje RSS feeda je završilo s greškom: nema podataka




preskoči na navigaciju