Poziv za djevojčice 7. i 8. razreda

Autor: Tanja Radiković, 17. 4. 2015.

Grad Čakovec krajem travnja i u svibnju organizira edukacijski program tjelesnog vježbanja "Pokreni se i budi fit" za učenice 7. i 8. razreda. Pod stručnim vodstvom dr.sc. Ivane Nikolić učenice će naučiti što, koliko i kako vježbati s ciljem očuvanja zdravlja, poboljšanja kondicije i oblikovanja tijela.

Sve djevojke koje se žele uključiti neka dođu u dvoranu Učitelčjskog fakulteta u Čakovcu:

- 25. travnja u 9,00 sati (7. razred) i 11,00 sati (8. razred)

- 9. svibnja u 9,00 sati (7. razedr) i 11,00 sati (8. razred)

- 30 svibnja u 9,00 sati (7. razedr) i 11,00 sati (8.razred).

Kao motivacija neka vam bude obavijest da tri škole s najvećim postotkom učenica koje će sudjelovati dobivaju nagrade! U natjecanju sudjeluju I., II., III. OŠ Čakovec, OŠ Kuršanec i naša škola.

Sretno vježbanje!

pokreni_se_i_budi_fit.pptx (488.41 KB)